Про це повідомляє департамент зі зв’язків з громадськістю компанії ДТЕК.

«13 бригад ДТЕК Донецькобленерго п’яту добу відновлюють електропостачання Маріуполя, який постраждав від сильної негоди 23 вересня і досі частково залишається без світла. На ранок 29 вересня відновлено 22 лінії електропередачі, 228 трансформаторних підстанцій, виконано більше 50% заявок з наявних 1300», – йдеться в повідомленні.

Для термінових відновлювальних робіт були сформовані додаткові бригади. Люди працюють і вдень, і вночі, щоб повернути світло в будинки маріупольців, однак обсяг робіт дуже великий.

Крім того, ремонтно-відновлювальні роботи ускладнені бойовими діями в околицях міста. Найчастіше енергетики не можуть потрапити до ушкодженого обладнанню, якщо воно за містом. Але, незважаючи на це, планується запустити в роботу всі трансформаторні підстанції в Маріуполі вже сьогодні.

Нагадаємо, що шквальний вітер до 30 м/с і злива, що накрили Маріуполь, стали причиною великої кількості відключень електроенергії. З 23 вересня вийшли з ладу 32 лінії електропередачі, 327 трансформаторних підстанцій. У місті багато дерев були вирвані з коренем, дерева обірвали дроти.