Частина секретарів партійних організацій СДПУ(О) м. Львова вважають результати виборів Президента України нелегітимними.
Про заявив сьогодні на прес-конференції виконуючий обов‘язки секретаря Львівської міської організації СДПУ(О), кандидат політичних наук, доцент Львівського банківського інституту Ігор Бегей.
„Щойно і впродовж останніх дів у мене були розмови із членами партії, окремим секретарями партійних організацій, які попросили сказати наступне: „Ми вважаємо вчорашні результати оголошені Центральною виборчою комісією України про вибори президента у 2004 році нелегітимними і такими, що вимагають перегляду, звичайно, в правовому полі, зокрема, чинної Конституції України, Закону про вибори президента та інших”, ― сказав він.
При цьому Ігор Бегей зазначив, що не виступає від всіх членів партійної організації і не від всіх секретарів партійних організацій. За його словами, завтра це питання буде обговорюватися. На його думку, будуть скликані комітети районних, міських організацій, на яких буде розглянуте це питання. „Тоді вже члени партії, кожен своєю волею, своїм баченням правил гри на президентських виборах зможуть зробити для себе відповідний висновок і підтримати цю заяву чи не підтримати”,― сказав він.
На думку Ігоря Бегея, такої ж думки притримуються дві третіх членів Львівської міської організації партії, яка нараховує 2,5 тисячі членів.
Цю заяву підтримав секретар Личаківської районної організації СДПУ(О) м. Львова Андрій Гудзоватий, який також брав участь у прес-конференції.
Прес-конференція відбулася після тривалої наради секретарів районних партійних організацій. Частина секретарів районних організацій СДПУ(О) відмовились виступати перед камерами. Сама прес-конференція відбулася в Галицькій районній організації СДПУ(О) м. Львова.
21 листопада відбувся другий тур виборів Президента України.
24 листопада ЦВК оприлюднила результати виборів, відповідно до яких переміг Віктор Янукович, набравши 49,46% голосів виборців. Віктор Ющенко набрав, за даними ЦВК, 46,61% голосів.