Кілька вулиць селища зайняли терористи, більшу частину, включно із селищною радою, утримують наші військові.

У Чорнухиному є колонія суворого режиму, де в мирний час утримували близько тисячі засуджених за важкі злочини. Більшу частину в’язнів удалося вивезти до початку активних бойових дій, ще 375 осіб залишилося. За останні кілька днів у колонію неодноразово влучали артилерійські снаряди.

Група Луганської облдержадміністрації, яка приїхала з гуманітарною місією в Донецьку область для евакуації мешканців заблокованого Чорнухиного, тримає постійний телефонний зв'язок із селянами.

Огорожу пошкоджено в багатьох місцях, комунікації та корпуси зруйновано, багато в’язнів розбіглося хто куди. В колонії залишилося всього 10 охоронців, однак охороняти засуджених вони не в змозі через постійні бойові дії та обстріли. Спроба вивезти охоронців та їхні сім’ї з Чорнухиного закінчилася нічим — броньований КрАЗ та автобус підірвали ще на підступах до селища. Місцеві мешканці, що залишилися в Чорнухиному, сидять у підвалах. Надходить інформація про загиблих як серед військових, так і серед мирного населення, однак офіційно підтвердити її поки що неможливо. Селяни хочуть вирватися з цього пекла, але не можуть.

«Сьогодні всі говорять про Дебальцеве, хоча в Чорнухиному ситуація зовсім не краща, а може, й гірша, – заявляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. – Для порятунку людей потрібен гуманітарний коридор і гарантія бойового затишшя. Мирних мешканців необхідно вивезти із селища якомога швидше, інакше всі вони можуть загинути. Зараз у Чорнухиному, без перебільшень, справжня гуманітарна катастрофа. Обласна адміністрація і я особисто робимо все, щоб урятувати людей, ми все ще чекаємо на обіцяний гуманітарний коридор. Про розвиток подій повідомимо додатково».