Чат з Андрієм Парубієм – народним депутатом від НСНУ.

Ростислав: Чому лише Наша Україна активно висловлює свою позицію щодо конфлікту у Грузії? Які завдання ставить перед собо Комітет підтримки Грузії, учасником якого Ви є?

Україна, КУН, НРУ, УНП, УРП-Собор, ряд громадських організацій. Комітет провів вже у Львові два пікетування Російського Генерального консульства, а позавчора - мітинг в підтримку Грузії. Вважаю за принциповий момент продемонструвати, що не тільки українська влада, але й український народ підтримує Грузію в боротьбі з агресором. Зараз ми плануємо організацію допомоги грузинам і виступили з ініціативою, щоб Львівська міська і обласна ради підписали угоду з одним із регіонів та містом Грузії як побратими і щоб ми змогли цільово підтримувати грузинів і надавати гуманітарну допомогу.

Віримо, що такі рішення будуть прийняті на найближчих засідання міської і обласної влади, ми вже передали відповідне звернення і переконані, що депутати його підтримають. На всеукраїнському рівні НУ першою виступила з заявою в підтримку Грузії і сьогодні Блок НУ є єдиною парламентською силою, яка чітко підтримує Грузію в даному конфлікті.

ваш прихильник: Як Ви оцінюєте поведінку п. М.Підляшецької. Вона була в БЮТі. А там диктатура і лизодупство. Думала що в НСНУ демократія а у вас ОЛІЙНИКІВСЬКИЙ ФЮРЕРИЗМ от людина і подалася в ЄЦ. А ви як думаєте?

З Підляшецькою знайомий давно. У нас добрі стосунки. Вона активно працювала на виборах. Її перехід у ЄЦ вважаю помилкою. На мою думку, це був необдуманий крок.

Депутат: НСНУ, як партія, стімко втрачає авторитет та популярність, в тому числі на Львівщині. Де вихід? І хто несе за це відповідальність, в тому числі на Львівщині?

Треба усвідомлювати, що і НУ, і почесний президент НУ президент Ющенко піддаються системній і жорсткій дискредитації як з боку Кремля, так і з середини – з боку партнерів по коаліції. Звичайно. НУ зараз переживає не найкращий період, але сьогодні НУ є єдиною парламентською силою, яка відстоює в ВРУ питання євроатлантичної інтеграції України, української мови, національної ідентичності, української історії. Я переконаний, що, зокрема, для львів’ян ці цінності є надзвичайно важливими і близькими. Впевнений, що після процесу об’єднання, який відбудеться цією осінню, незалежно скільки суб’єктів БНУНС візьмуть в ньому участь, НУ зможе мати достатню підтримку галичан.

Повну версію чату читайте тут