Чому Ви перейшли з КУНу в НСНУ: це було несподіване прозріння, змінилася Ваша ідеологія чи просто хотілося ближче до корита? Як не соромно змінювати старих товаришів і націоналістичні переконання на владу і гроші? Націоналіст Не-Івчен

Я був членом КУН і своє перебування в цій партії припинив в 1998 році, тоді про політичний проект НСНУ ніхто і не згодадувався. Тобт це не був перехід. Така постановка питання є некоректною. Мої погляди, напевно, не змінилися. Я розмірковую і бачу. що вони лишилися.

Інтегральний націоналізм Донцова вбирає в себе всі аспекти життя, це і побутовий, і культурологічний. На даному етапі однак, на мій погляд, настав час економічного націоналізму, навіть скажу, шовінізму економічного. Такої політики КУН не проводить. Що це означає ?

Всередині держава повинна вести ліберальну екокомічну політику. А на ззовні – націоналістичну економічну політику. Україна має найбільший економічний ресур. Важливо є те, щоб цим потенціалом управляв український бізнес. Я вступив в НСНУ, бо була команда, яка перемогла на виборах і ми плекали надії що ця команда буде здатна реалізувати гасла Майдану.

Як Ви ставитеся до того, що всупереч вимозі Конституції Президент не відправляє у відставку губернатора Харківщини, проти якого кілька разів проголосували понад 2/3 депутатів облради? Мартин

Я ставлюся до цього негативно, закони треба виконувати, а тим більше основний закон. Та правова норма, на яку посилається секретаріат Президента України є дуже слабкою. Так, Президент повинен відправити губернатора Харківщини у відставку, але не вказано за який термін часу він повинен це зробити. Роботи доброї в регіоні ніколи не буде, коли є протистояння між виконавчою і законодавчою гілками влади. Від цього страждає регіон. Президент мав би знайти іншу кандидатуру і затвердити її, оскільки це його право.

Повну версію чату з головою Львівської обласної ради Мирославом Сеником читайте тут