Пане Владиславе, чи прийняли б ви до себе в партію нашого мера Андрія Садового? Бо ми вчора підписали договір з БЮТ про спільну опозиційну діяльність на місцевому рівні і тепер не розуміємо до кого ми в опозиції

Кожен громадянин України має право стати членом "Пори". Рішення приймає місцева організація. У нашому випадку таке відповідальне рішення може прийняти лише відповідальна і впливова львівська організація.

Чи збережеться «Пора» як самостійного суб`єкт української політики, а чи увіллється (блокується) у якусь ширшу політ. силу?

Для "Пори" не існує альтернативи, з першого дня вона існує як самостійна політична сила. Будь-яка політична співпраця пори може базуватися лише на ідеологічній сумісності. В сучасній українській політиці таких потенційних партнерів поки не існує.

Чим Пора відрізняється від інших правих і ліберальних партій?

Пора виступає за створення найліберальнішого економічного середовища Центрально-Східної Європі, за передачу всіх господарських повноважень від центральної влади територіальної громадам, за повну приватизацію землі, за радикальну ліберазацію податкового законодавства та ін., що можна знайти на сайті «Пори». Таких партій в Україні більше немає.

Повну версію чату читайте тут.