Чат з народним депутатом від БЮТ Іваном Деньковичем.

Справедливий: Де Ви цього року відпочивали? Чи отримали Ви квартиру у Києві і, взагалі, чи користуєтеся Ви депутатськими пільгами? Якщо так, то що заважає Вам особисто від них відмовитися?

Відпочивав я 7 днів у Туреччині. Квартири у Києві я не отримував і не сподіваюся отримати, оскільки така позиція нашої фракції. Щодо пільг: я проживаю в готелі "Україна" в Києві і їжджу у Львів і назад в Київ. Оце всі пільги, якими я користуюся як депутат.

журналіст: Пане Іване, поясніть будь ласка позицію БЮТу у грузинському питанні, бо Тимошенко не зробила жодної заяви щоод цього, а навпаки усунулася від цього. Можливо це піар-хід політтехнологів, але вірогідним видається те, що Тимошенко таки має якісь домовленості з Росією... Дякую

Ми підтримуємо Грузію, це однозначно, оскільки вона відстоює свою територіальну цілісність. І ми за те, що б Росія вивела свої війська з території Грузії. Думаю, що Грузія в силі навести порядок вдома сама. Росія в даній ситуації виступає агресором.

Кміть: Іване Васильовичу! Можливо, Ви знаєте, коли Кміть перестане бути т.в.о. ? Хоча, як на мене, він дуже слакий губернатор, то може краще його поміняти на нового?

Я знаю, що Кміть перестане бути т.в.о., коли Кабмін, тобто Юлія Володимирівна Тимошенко дасть погодження на його призначення. Ми стараємося донести до Юлії Тимошенко свою думку, щоб погодження все таки було. Кміть має бачення розвитку Львівщини, має бажання працювати, завжди говорить правду і дотримується своїх обіцянок.

Львів: Чи буде хоча б одного львівського чиновника покарано за те, що Львів зірвав інвестиційний конкурс будівництва стадіону? Чому фракція БЮТ не ініціює відставки Садового, який реально відповідає за цей провал?

Перший чиновник – це Садовий. Саме від його позиції залежало, чи відбудеться цей конкурс. На одній із останніх сесій, де було запропоновано підтримати інвестора Димінського, фракція БЮТ підтримала прохання Садового щодо виділення земельних ділянок Димінському.

Тому думаю, що восени Садовий повинен прозвітуватися як йде підготовка до Євро-2012 і вже після цього ми зробимо висновки. Всі інші пропозиції та прохання від міського голови, щоб не зірвати Євро-2012, депутати БЮТ підтримали.

Повну версію чату читайте тут