123
Хто в мерії улюблений кум Садового?
Знаючи Андрія Івановича можу сказати, що кумом Садового бути дуже складно, а улюбленим — страшно.

андрій
Як Ви, як будівельник-культуролог, оцінюєте ремонт площі Ринок? 2. Як ви думаєте, Максимов правду каже про те, що під час святкування дня Львова було вкрадено сотні тисяч гривень?
Як будівельник, переконаний, що ремонт площі Ринок був дуже високо рентабельний і прибутковий для пана Миськіва. Як культуролог, вважаю, що початок такого проекту в 2005 році без належної підготовки був помилкою і проект взагалі скерувався лише одною мотивацією — освоєнням державних коштів. На моє переконання, із значним елементом корупції.2. Думаю, що гроші не були вкрадені, але практику, коли міськими ресурсами, якими є і спонсорьскі кошти, розпоряджається без погодження з відповідними управліннями і радою, що породжує непрозорість, треба зупинити. Чим зараз я і займають.

руслана
Ваша улюблена українська група, співак?
Група - Плач Єремії, зараз багато спілкуюсь з Василем Васильцівим.

Мік
Як ви ставитеся до ідеї західноукраїнського (галицького) сепаратизму. Здається, ви колись були до неї прихильні?
Я вважаю, що федералізм чи конфедеративний устрій держави у свій час буде мати сенс. В залежності від обставин, які складуться в державі і наші взаємовідносини з Росією, цілком реально, що єдиним шляхом збереження української нації, в тому сенсі який в нього вкладаємо ми, буде сепаратизм.

Не пора
Чи має політичний проект "Пора" шанси на перспективу? Адже партія не має ні харизматичних лідерів, ні чіткої ідеології? Хто підтримує "Пору" на Сході на Півдні України?
Вважаю, що Пора має перспективи. За умови довгострокої і послідовної програми політичної діяльності. Харизматичні лідери появляться, ідеологія виробляється. Ідеологія це не штампт, а процес, і вона є найважливішою. На Сході і на Півдні України «Пору» підтримує сьогодні дуже мало людей, але це якісні люди.

Отто фон Ш.
Чи пішли би Ви в розвідку з Андрієм Садовим?
Як бувший військовслужбовець і людина, яка готова захищати свою Україну, маю сумніви чи Андрій «не закосить», і тому скоріше всього ми не будемо брати участь в одній війні. Відповідно така дилема не виникне.

повністю чат читайте ТУТ