Свобода: Чи можете Ви конкретно назвати які проблеми Львівщини вирішили міністри-соціалісти і нардепи-соціалісти?

Інститут сухопутних військ не був перенесений в Одесу. Вирішенню цієї проблеми посприяв особисто Євген Таліпов. У Жовківському районі за допомогою нардепа соціаліста Ярослава Мендуся була відремонтована дорога, закриті деякі філії учбових закладів, які створювали нездорову конкуренцію для ВНЗ Львівщини, які мають давню традицію.

Іван: Як Ви ставитеся до звинувачень у зраді виборців, що часто лунають на адресу соціалістів?

На подібні звинувачення я не звертаю увагу. Соціалісти завжди несуть відповідальність перед своїми виборцями за виконання своїх програмних завдань, на відміну від тих, кого фінансують єрусалиські козаки.

Студент: Чи використовуєте Ви на Львівщині в пропагандистській роботі вірші Олександра Мороза, як він це радив на з’їзді?

Так, використовуємо. Нам навіть не вистачає книжок Мороза для розповсюдження з агітаційних палаток. Нам довелось завозити додатковий тираж, оскільки книжки розлітаються швидко, ми їх самі не встигаємо читати :)

Ірина: Чи є серед членів ЛОО СПУ відомі бізнесмени, діячі культури, чи у вас є тільки вчителі і пенсіонери?

ЛОО СПУ є наймолодшою в Україні серед усіх обласних організацій СПУ і я наймолодший керівник. Це щодо пенсіонерів. серед бізнесменів і менеджерів у нас є члени партії, наприклад директор Львівського авторинку, директор одної з Червоноградських шахт, директори туристичних фірм, керуючі банками. Серед вчителів у нас є доктора наук, ректори, проректори.

Повну версію чату читайте тут