Укр: На вашу думку - трійка найкращих львівських художників? Дякую.

Із живописців - Любомир Медвідь, зі скульпторів – Роман Петрук, з кутюр’є – Оксана Караванська. Якщо ж брати художників, які творили у Львові впродовж усієї історії нашого міста, то я міг би назвати Новаківського, Труша, Паращука, Антона Манастирського.

Ігор: У Львові проживає приблизно 800 тис. населення, майже стільки ж, як і 20 років тому. Але раніше була промисловість, а за рахунок чого виживають сьогодні усі ці люди?

Ці люди виживають за рахунок торгівлі, а також завдяки тому, що в кожній родині є заробітчани, жінки, які працюють за кордоном, утримують і наш бізнес і добробут рідних, які залишилися в Україні. Багато кому вдається навіть купити квартири у Львові на закордонні заробітки, причому, цікаво, що купують квартири вони часто в тих районах Львова, звідки виїхали на заробітки.

Ваш студент: Пане Вікторе, Ви є художник. Якби Вам довелося малювати портрет Садового, як би Ви зобразили нинішнього мера: на коні чи під конем?

Думаю, що на даному етапі намалював би Садового на коні. Причому, вважаю, що на коні він буде ще найближчих п’ять років. Але зобразив би його все-таки не в лицарських латах. Бо він мало подібне мені на воїна. Більше подібний на сучасного молодого чоловіка. 

Продовження чат конференції читайте ТУТ