Влад Троїцький – президент ГО "ГогольФест", ЦСМ "Дах". Чат відбувався в рамках проекту "ХОЛОД".

pррррр: Нам зараз треба розкручувать наших забутих митців, а не займатись цими постмодерними понтами.

Если надо, то пусть расчкручивают. Если не надо – то пусть занимаются постмодерными пантами. Никому ничего не надо навязывать. Хотя без этих двух моментов нет будущего. Но это, как у Гегеля должно находится в единстве противоположностей.

ttttt: Що вам сподобалось з останніх музичних новинок?

Я не можу сказати новинки це чи ні, я недавно прослухав композиції Прайха. Дуже подобаються композиції Мартинова. Відкрив для себе Сильвестрова, особливо його домашній альбом. Із сучасної музики, ми зараз пишемо альбом "Дахи-брахи", проект Заволоки з Катею Чілі мені дуже подобається.

лана: Чого бракує сучасному українському мистецтву? Яка його перспектива? і Що буде далі? Куди рухаються художники?

Не хватает серьёзного мирового контекста, нет системы образования в современном искусстве. И поэтому если не будет институции, к-рая занимается образованием – не будет никаких перспектив.

олег: Чи справді Жолдак – це кул?

Жолдак безусловно очень талантливый режиссёр определённого жанра театра, то что Украина его потеряла – это преступления. Моё же личное эстетическое направленно на другой театр.

lalja: Що можете сказати про театральне життя києва? чи втішна ситуація? чи були на виставах львівського театру ім. леся курбаса, який цими днями гастролював у Києві?

ТЕАТРАЛЬНЕ ЖИТТЯ КИЄВА ПРОВІНЦІАЛЬНО-ПЕЧАЛЬНЕ. Буквально 2-3 режисера, які можуть відноситися до поняття сучасного театру. Практично, немає молодої режисури. Щодо Курбаса, то я їх дивився у Львові. Я їх поважаю, люблю і вони мої друзі.

Повну версію чату читайте тут