telegljadach: Як ви оцінюєте звільнення з 5-каналу Ігора Слісаренка за інформацію про вартість навчання дітей Ющенка?
На жаль, мушу констатувати, не через це Ігор пішов з каналу. Хай він краще роскаже сам, або 5 канал прокоментує. Але я точно можу сказати - інформація про вартість навчання дітей Ющенка тут ні до чого. Якщо Ви згадаєте, на 5 каналі з'являлася і більш жорстка інформація, в тому числі стосовно першої особи держави. Принагідно звертаюся до Ігоря самому зупинити атаку на 5 канал

Василь
Чи повинна БНУНС нести відповідальність за своїх членів? Якщо так, то яку відповідальність поніс член НСНУ Гурвіц, мер Одеси, з ініціатиаи якого в Одесі встановлено пам'ятник Катерині ІІ?

Не Гурвіц встановив, а міська рада. Це суттєво!

Андрій
Чому "героями" ваших критичних передач ніколи не стають члени НСНУ? Вони всі поголовно чесні і високоморальні чи існує якась заборона на критику "своїх"?
Героями" моїх програм були Івченко, Єхануров, той же Гурвіц та інші. Будьте уважнішими.

З Радехова
Чи вірите ви в догмат про непогрішимість Віктора Ющенка? Якщо ні, то як ви ставитеся до того, що коли у Франції сталася аварія з польським автобусом, Качинський прилетів туди в той самий день, а коли сталася катастрофа в Ожидові, то Ющенко забрав свою доньку з табору на Калушчині в той самий день, але на місце аварії потяга приїхав аж на 5 день!!!

1. Непогрішимим є тільки Ісус Христос. 2. Він приїхав на місце аварії - і це важливо.   3. А Ви хіба не забрали б свою дитину?

Повну версію чату ЧИТАЙТЕ ТУТ