Чат з керівником Львівського міського штабу БНУНС Володимиром Квуртом.

Не Склярський: Коли ж у Львові буде вода? І що, на Вашу думку, впродовж півтора року так смердить у місті?

У Львові вода є. На жаль, вона потрапляє не у всі помешкання. Це, звичайно, жарт, але я прогнозую, що протягом двох років ситуація з водою абсолютно покращиться. Буквально - смердять нечистоти.

Варто задавати питання чому технологія збору відходів дозволяє неприємному запаху розноситися містом. По інформації чиновників міськради, причиною є недоопрацювання технології знешкодження неприємних запахів, насамперед, на Ензимі.

Genykn: Міська влада приймає різні рішення про покращення руху у місті за допомогою евакуаторів. Але, розуміючи жахливість ситуації з паркуванням і рухом у Львові, ці рішення (старі і нові) є протизаконними і антиконституційними. Чи можна добру справу робити неправовими методами. Ваш коментар.

Ситуація з паркуванням в рухом у Львові жахлива і це очевидна річ. І від влади міста вимагають наведення ладу у вирішенні цієї проблеми. Вже сьогодні прийнято проект організації руху транспорту в місті і питання в тому як швидко воно буде реалізовано.

Стосовно роботи евакуаторів – то це спірне питання. Якщо рішення незаконні, то вони оскаржуються в суді. Неправильна паркова реально звужує пропускну здатність вулиці в декілька разів. А хороші справи не правовими методами однозначно робити не можна.

Олександр: Що спонукало вас очолити міський виборчий штаб НУ-НС, адже привабливих місць у списках Пора не отримала?

Пора ніколи не висувала вимоги і не торгувалася за місця. Оцінюючи позачергові вибори, як вибори вектору ідеологічного розвитку України, ми маємо мужність визнати необхідність підтримки позиції Президента, не зважаючи на власні амбіції. Пропозиція керувати міським виборчим штабом Нашої України не тільки почесна, але й відповідальна.

Ірина: Як ви оцінюєте діяльність Садового на посаді мера Львова? Порівняйте хто був ефективніший на цій посаді: Садовий, Буняк, Куйбіда?

Питання некоректне. У кожного етапу розвитку є свій міський голова. Дайте відповідь на запитання як було проведення святкування 750-річчя Львова, чи покращилося освітення, чи змінилася ситуація на дорогах, що зроблено з проблемою водопостачання, і ми зможемо дати оцінку роботи Садового на цій посаді.

Повну версію чату читайте тут