Рокі Рикун:
Чи повторить Ющенко, у певному сенсі, долю Леоніда Кравчука? (Йдеться про президентську долю).

Якщо відбудеться "затьмарення" розуму в його найближчому оточенні і він знову піде на союз з Януковичем, то, боюсь, що так. Справді, Янукович — це Кучма сьогодні, і підтрмати його — це політичне самогубство.

Леонід
Ваш блок послуговується анти-олігархічною риторикою, але складається зі значної кількості олігархів (Буряки, Жеваго, Васадзе та ін.). Ви не бачите в цьому протиріччя?
Справді, в блоці є крупні бізнесмени, але, по-перше, вони свідомо не відмовилися від опозиційної ніші, а по-друге, їх статки не дають їм жодних переваг, порівняно з іншими членами блоку при обговоренні і ухваленні рішень. А крім того, і що найголовніше, блок Тимошенко очолює лідер з безцпрецендтною політичною волею, харизмою і характером, що унеможливлює будь-який вплив на неї з боку усіх українських олігархів разом взятих. Вона їм просто "не по зубах".

Іванна П.
Чи не збираєтеся Ви добиватися відставки Олійника і чи є у БЮТ власна кандидатура на посаду голови Львівської ОДА?
Мене персона Олійника мало цікавить в контексті історичного значення цих виборів і надзвичайної важливості для України, щоб сформувати справді демократичну більшість в парлементі і демократичний уряд. А щодо Олійника то сподіваюсь, що цього разу він не діє всупереч керівництву НУНС, яке орієнтується на партнерство з БЮТ.

Детальніше читайте тут.