Як повідомляє «Українська правда», про це заявив Президент Петро Порошенко  під час передачі техніки українським прикордонникам 14 лютого у Києві.

«Ще до Мінська на засіданні Кабінету міністрів України я попередив, що нам треба буде в разі, якщо миру не буде, приймати дуже важке, але необхідне рішення про введення воєнного стану», – нагадав Порошенко.

«Ще раз наголошую: в цьому разі воєнний стан буде введено не тільки в Донецьку та Луганську, а й по всій країні», – додав він.

При цьому Порошенко наголосив, що о 00:00 15 лютого настає момент, коли сторони мають припинити вогонь.

Також він зазначив, що «уважно проаналізувавши законодавство про воєнний стан», у разі, якщо не буде миру, він негайно внесе до Верховної Ради зміни до законодавства, які дадуть змогу ще сильніше й ефективніше мобілізуватися і об'єднатися для оборони держави.

«Передусім, покладаючись на самих себе, будемо координувати наші дії з нашими партнерами та друзями», – додав Порошенко. 

Нагадаємо, у ході переговорів нормандської четвірки в Мінську 11-12 лютого досягнуто домовленості про створення 50-км буферної зони та відведення важкого озброєння від лінії протистояння, а також припинення вогню з 00:00 15 січня.