«Близько другої ночі до кіоску під'їхала вантажівка. Власник і ще одна людина мовчки винесли і склали в машину коробки з товаром. Потім зняли вивіску», - розповідає продавець із сусіднього кіоску.

«Ви ж розумієте, що просто так без дозволів тут ніхто нічого продавати не буде. Вони, як і ми, були всі документи. За один день їх закрили. Через Азарова», - додає чоловік.

Шпіль-вілі відкрився три тижні тому. Продавці з сусідніх магазинів кажуть, що роззнайомитися з продавцем і власником не встигли.

Учора вранці секс-шоп не працював через приїзд прем'єр-міністра. Були закриті жалюзі. У вікнах були виставлені манекени в білизні. За півгодини до приїзду голови уряду магазин «прикрили"» мікроавтобусом.

Нагадаємо, що вчора голова українського уряду Микола Азаров приїхав до супермаркету в центрі Києва, щоб перевірити інформацію про те, що ціни на соціальні сорти хліба не зросли. Як повідомляють українські ЗМІ, прем'єр особисто переконався в тому, що соціальні сорти хліба у київських магазинах не подорожчали.

Також повідомлялося, що під час візиту Азарова в супермаркет не пустили двох безпритульних.

Джерело: Кореспондент