У п’ятницю на КПВВ “Новотроїцьке”, прямуючи з окупованої території Донецької області для перетину лінії розмежування, померли двоє громадян України.

Про це у Facebook повідомляє прес-служба Операції об’єднаних сил із посиланням на дані української сторони СЦКК.

Зазначається, що 15 березня, о 10.35 на КПВВ “Новотроїцьке” водій таксі повідомив, що під час руху автомобіля від блокпосту “Березове-2” 64-річний громадянин К. відчув слабкість і втратив свідомість.

Як відомо, старший наряду КПВВ “Новотроїцьке” викликав “швидку допомогу”, яка прибула вже о 10.45, але медики лише констатували факт смерті українця з попереднім діагнозом “інфаркт”.

“Об 11.20 родичі померлого забрали тіло до тимчасово окупованої території (померлий лінію розмежування не перетинав)”, далі йдеться у повідомленні.

Також у СЦКК розповіли, що “під час проходження на вхід із тимчасово окупованої території КПВВ “Майорське” громадянин України П. об 11.40 втратив свідомість”.

Об 11.45 викликали “швидку допомогу” Asap.

“По прибуттю “швидкої допомоги” з 12.00 до 12.15 здійснювали реанімаційні заходи, які не дали позитивного результату. О 12.15 лікарі констатували смерть цього громадянина”, далі сказано в заяві.

Зазначається, що родичі померлого планують перевезти тіло на окуповану територію (померлий лінію розмежування не перетинав).

Українська сторона СЦКК заявила, що такі випадки сталися внаслідок того, що підконтрольні Росії бойовики постійно створюють довгі черги для мирних мешканців під час перетину лінії розмежування, що практично унеможливлює надання вчасної та кваліфікованої медичної допомоги.

Нагадаємо, що на КПВВ “Майорськ” померли двоє українців.

На КПП бойовиків померла мати відомої української художниці Алевтини Кахідзе.