Зокрема, як повідомляє СЗГ УМВС України в Миколаївській області, другого листопада група невстановлених осіб, знаходячись біля адміністративної будівлі виконавчого комітету Первомайської міської ради, порушуючи встановлений порядок проведення мітингів, пікетувань, демонстрацій та ігноруючи існуючі правила поведінки в громадських місцях, заблокувала вхід до вказаної адміністративної будівлі.

«Після чого, не зважаючи на законні вимоги працівників міліції про припинення протиправних дій та звільнення прилеглої території Первомайської міської ради, значна група невстановлених осіб проникла до першого поверху вищевказаної будівлі. Знаходячись в приміщенні та не зважаючи на законні вимоги співробітників міліції, а також порушуючи існуючі правила поведінки в громадських місцях, вищевказана група людей здійснила повне блокування приміщень управлінь Первомайської міської ради та виконавчого комітету, чим суттєво порушила роботу державної установи на певний час», – сказано у повідомленні МВС.

Працівники міліції у рамках порушеної кримінальної справи вилучили біля будівлі Первомайської міської ради речові докази у вигляді палаток і прапорів. Наразі встановлюються власники вилученого та особи, які здійснювали протиправні дії.

Нагадаємо, що у первомайську трапились сутички з міліцією після того як «Беркут» силою забрав оригінали протоколів з мокрими печатками.