Про це повідомляється на сайті «Укрзалізниці».

Тимчасово призупинити попередній продаж квитків на потяги, які відправляються у рейс після 27 травня, вирішили у зв’язку з корегуванням розкладу руху самопроголошеним ДП «Кримська залізниця» у графіку на 2014-2015 роки самостійно, без погодження з «Укрзалізницею».

Фахівці «Укрзалізниці» зазначають, що корегування графіку руху пасажирських потягів на 2014 – 2015 роки викликане неузгодженістю розкладу руху потягів між АР Крим і територією материкової України. Також є потреба перегляду графіку руху через значне зниження пасажиропотоку та введення додаткових зупинок для проведення контрольних операцій.

Телеграму про рішення призупинити продаж квитків скерували у залізничні адміністрації, у тому числі ОАО «РЖД» та Білоруську залізницю.

Також на адресу Укрзалізниці з проханням призупинити продаж квитків та відкоригувати графік руху пасажирських потягів звернувся й керівник самопроголошеного ДП «Кримська залізниця» Андрій Каракулькін. «Прошу тимчасово обмежити попередній продаж проїзних документів на пасажирські потяги, причіпні і безпересадкові вагони відправленням із початкових станцій з 1 червня 2014 року призначенням на станції ДП «Кримська залізниця», – йдеться в телеграмі.

«Укрзалізниця» ініціювала трьохсторонню зустріч представників із ОАО «РЖД» та Білоруської залізниці щодо врегулювання питання курсування потягів та узгодження графіка на 2014 – 2015 роки, яка запланована на наступний тиждень.

«Укрзалізниця» приносить свої вибачення за тимчасові незручності. Попередній продаж квитків буде відновлено після узгодження графіка руху потягів між усіма залізничними адміністраціями. Про відкриття попереднього продажу квитків буде повідомлено додатково.

Як писав «Вголос», Росія хоче заборонити потяги з Криму.