Ускладнені погодні умови 17-18 жовтня спричинили знеструмлення 43 населених пунктів у Чернігівській, Донецькій та Кіровоградській областях; у Кропивницькому двох постраждалих від негоди госпіталізували.

Про це повідомляє ДСНС.

Як зазначають надзвичайники, 17 та 18 жовтня внаслідок ускладнення погодних умов (дощ, пориви вітру) через спрацювання системи захисту ліній електропередач знеструмлені 43 населені пункти у 3 областях, а саме: Чернігівська – 30, Донецька – 10 та Кіровоградська – 3. До відновлення електропостачання залучили бригади обленерго.

Також на території Кіровоградської, Миколаївської та Київської областей було пошкоджено дахи понад 140 будівель, повалено більше ста дерев та підтоплено 11 дворогосподарств.

Так, у селах Воєводське, Благодатне, Рябоконове та Семенівка Арбузинського району Миколаївської області вітер частково пошкодив покрівлі близько 40 будівель житлового сектору, 3 шкіл та дитячого садка.

У Кропивницькому внаслідок негоди пошкоджено покрівлі понад 100 житлових будинків, повалено близько 50 дерев та підтоплено 4 дворогосподарств.

“До лікувальних закладів міста Кропивницький звернулося 3 особи, з яких 2 особи з незначними травмами госпіталізовано”, – додали у ДСНС.

Нагадаємо, під Києвом негода затопила близько 10 будинків.