Коли малюк захворів, жінка звернулася до поліцейських, бо не знала, хто ще їй зможе допомогти.

Правоохоронцям дівчина повідомила, що вона сама – сирота, і їй з немовлям на руках просто не було куди йти. Поки вона отримувала грошову допомогу для дитини від держави, мала змогу разом із цивільним чоловіком винаймати житло. Коли кошти закінчилися, довелося йти на вулицю. Жінка побудувала з підручних засобів намет та разом із родиною мешкала в ньому. Через кілька днів вона помітила, що хлопчик захворів. Ліки молода матуся придбати не могла. З відчаю жінка вирішила звернутися по допомогу до поліції.

Правоохоронці ж викликали швидку, медики відразу госпіталізували маля до обласної дитячої лікарні, де йому надали усю необхідну допомогу. Зараз матір з сином перебувають в медзакладі на обстеженні.

«Біологічний батько малюка, який має за плечима кілька судимостей, не бере участі у вихованні дитини та забезпеченні його усім необхідним для нормального проживання, – зазначив інспектор ювенальної превенції Костянтин Шеремет.  – Тому питання тимчасової опіки над родиною взяли працівники ювенальної превенції. Ми вже звернулися до державних установ для визначення її подальшого місця проживання. Також готується звернення до благодійних фондів для матеріального забезпечення родини на перший час усім необхідним – дитячим харчуванням та одягом, ліками, предметами побуту та гігієни».

Також працівники ювенальної превенції провели з жінкою профілактичну бесіду та склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). 

«Вголос»