Як повідомляється на сайті голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля, терористи «ЛНР» з боку с. Весела Гора нещодавно обстріляли м. Щастя з артилерії. Є прямі попадання снарядів у житлові будинки по вул.Республіканській. Два будинки пошкоджені (снаряди влучили в дах). За попередніми даними, господарка одного з них загинула на місці від отриманих травм.  Обстріл усе ще триває (станом на 16:10), тому отримати достовірну інформацію з місця події поки неможливо.

«Сьогодні після півночі терористи вже обстрілювали Щастя, – нагадує голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. – Було пошкоджено газопровід високого тиску, в результаті чого місто й кілька сусідніх сіл залишилися без газу. Ремонтні бригади протягом дня зуміли усунути пошкодження (замінили кілька метрів розірваної труби) й почали закачувати в систему газ, і ось – новий обстріл.

То про які домовленості й перемир’я може йти мова з терористами, які цілеспрямовано ведуть вогонь із артилерії по житлових кварталах, вбивають мирних людей і руйнують інфраструктуру?».

Як писав «Вголос», сьогодні близько 01:00 бойовики «ЛНР» здійснили масований артилерійський обстріл м. Щастя, внаслідок чого місто залишилось без газу.