За попередніми даними, водій «Опеля», 34-річний мешканець Сокальського району, був неуважним за кермом, виїхав на зустрічну смугу руху, де не розминувся із «Нивою». Вже відомо, що чоловік керував автомобілем «під шафе».

У результаті аварії постраждали водій «Ниви», його дружина та двоє дітей – 4-річний хлопчик та 2-літня дівчинка. У малят та їхнього тата діагностували забої, а у жінки – струс головного мозку.

Державтоінспекція Львівщини закликає водіїв бути дисциплінованими, відповідальними, не сідати за кермо у стані сп’яніння. Нагадуємо, що за керування напідпитку передбачено адміністративну відповідальність – штраф від 2550 до 3400 гривень або громадські роботи на строк від сорока до п’ятдесяти годин, чи адміністративний арешт – від семи до десяти діб. Порушника також можуть позбавити права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років.

За повторне протягом року керування автомобілем напідпитку водія очікує ще суворіше покарання – позбавлення права керування транспортними засобами від двох до трьох років (з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого), або ж громадські роботи – від п’ятдесяти до шістдесяти годин, чи адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб.