Як передає кореспондент «Вголосу», таку інформацію сьогодні під час сесії Львівської міської ради оголосив керівник фракції ВО «Свобода» Любомир Мельничук.

Він пояснив, що ситуація з транспортом у Львові – критична, спостерігають абсолютно незадовільну роботу багатьох перевізників. Але найбільше нарікань є до комунального підприємства АТП №1.

«Є чимало скарг від громадян і жодної реакції з боку Львівської міської ради. Я пам’ятаю, як депутати створювали комісію, де визнали роботу директора цього підприємства Михайла Сидоровича незадовільною і вимагали його звільнення. Я пам’ятаю, скільки було виявлено порушень із закупівлею бензину. Ми бачимо абсолютний хаос, коли депутатський корпус вимагає звільнення Сидоровича, а яку натомість отримуємо відповідь від вас?» – запитав депутат у мера Львова.

«У мене до вас запитання як до керівника партії «Самопоміч»: чи Руслан Сидорович часом не є рідним сином директора АТП №1 Михайла Сидоровича?» – звернувся керівник фракції до Садового.

Спочатку той спробував уникнути відповіді, заявивши, що партійні речі обговорюватиме за межами сесійного засідання. Утім згодом він визнав, що «це так».

«Тепер зрозуміло, чому на скарги на АТП №1 немає жодної реакції», – резюмував Любомир Мельничук.