У міськраді Херсона пройшла акція протесту у зв'язку з перейменуванням вулиці Лютеранської на честь активістки Катерини Гандзюк. У заході взяли участь херсонські активісти, представники громадських організацій, містяни, котрі живуть на цій вулиці, а також декотрі депутати Херсонської міської ради.

Про це повідомляє УНІАН.

Депутати міськради звинуватили херсонського міського голову Володимира Миколаєнка в маніпулюванні і введенні депутатів в оману під час голосування 22 лютого за проект про перейменування вулиці.

За словами депутата міськради Віталія Богданова, в проекті рішення сесії йшлося лише про те, щоб створити в місті сквер і назвати його на честь засновника херсонської "Самооборони" Дениса Лошкарьова. Однак після виступу депутата Євгена Матковського, котрий запропонував перейменувати вулицю Лютеранську на честь Гандзюк, у підсумку з'явився новий пункт, про який ніхто не знав.

"Особисто я голосував тільки за сквер імені Лошкарьова", — сказав Богданов.

Миколаєнко у відповідь на слова протестувальників,яотркі назвали Гандзюк псевдоактивісткою, звинуватив їх у брехні і заявив, що вже підписав рішення про перейменування Лютеранської. Після цього херсонський активіст, учасник АТО Андрій Наливайко схопив пляшку з водою і облив мера. Міський голова під крики "Ганьба!" покинув сесійну залу.


Нагадаємо, що 22 лютого у Херсоні вулицю Лютеранську перейменували на честь убитої активістки Катерини Гандзюк.

Як писав "Вголос", активістам, котрі ініціювали створення спільноти “Хто замовив Катю Гандзюк?”, постійно надходять погрози.