Український Президент Зеленський весь час повторює, що він – Президент миру і прийшов завершити війну, оксільки  робить акцент на умиротворенні.

Про це «Вголосу» розповів політтехнолог Ярослав Макітра.

«Теперішній очільник нашої країни обрав певну тактику поведінки у війні із Росією, яка, на його думку, дала би можливість послабити агресію сусідньої країни і демонструє, що готовий на певні поступки», – зазначив Макітра.

Але, за його словами, згодом побачимо, цим це все закінчиться, бо такий «розвідувально-романтичний» період стосунків з Путіним був і у Порошенка на початку російсько-української війни, коли на Сході України були дуже «гарячі» події.

«Тобто у час, коли Росія захоплювала певну частину території України, були і привітання від Порошенка і багато телефонних дзвінків Путіну, і навіть не звучали слова про Росію як агресора. Це вже пізніше ситуація змінилася»,- уточнив політтехнолог.

«Зеленський же зараз робить акцент на умиротворенні. Хоча є приклади, коли на міжнародній арені наш президент займає позицію, яка явно не подобається Росії – в Польщі чи в Ізраїлі. Тому вже через півроку стане зрозуміло, чи готовий Зеленський по цьому сценарію йти до кінця, чи буде його видозмінювати», – резюмував Макітра.

Більше читайте тут: «Психотип Зеленського: стратег-миротворець чи самовпевнений «недодиктатор»?».