У програмі святкування – нагородження переможців дитячого конкурсу української патріотичної пісні «Сурми звитяг» та гала-концерт за участі художніх колективів навчальних закладів Шевченківського району Львова.

«Такі свята у нас вже стали традиційними, - каже голова Шевченківської райадміністрації Олександр Овчаренко. – Відрадно, що провести таку дитячу концертно-мистецьку акцію як, «Я - патріот», не є настільки складно, адже  вже так склалося, що маємо практично постійних спонсорів, котрі розуміють проблематику патріотичного виховання підростаючого покоління, прищеплення дітям любові до рідної землі та української пісні, - наголосив пан Овчаренко.

Серед постійних меценатів, як сказав голова Шевченківської райадміністрації Львова, є депутат Львівської обласної ради Володимир Кожан. Цього року, на відзначення найкращих у конкурсі патріотичної пісні «Сурми звитяг» меценат визначив десять грошових премій для найкращих артистів-аматорів та організаторів свята.

«Українська історія, мова, пісня - ідентифікують нас, як націю, - зазначив Володимир Кожан. - Дуже приємно, що маємо людей, котрі відроджують наші традиції, роблять усе можливе, аби серед населення і особливо, серед дітей, популяризувати українську пісню. Думаю, цей шлях є вірним і якщо проводитимемо цю лінію до кінця, на рівні держави, на професійному та аматорському рівнях, питання мови для українців різних регіонів країни відпаде назавжди. Бо пісня – не має кордонів, - акцентував депутат Кожан.