Керівник Львівської міської організації ВО “Свобода” Любомир Мельничук розкритикував бездіяльність міської влади та пояснив, чому чиновники працюють тільки у “вибраних” мікрорайонах.

Про це Мельничук говорив у прямому ефірі “Народного Толк-Шоу”.

“До польського кордону доїхати швидше, ніж до Рясного з центру Львова. Чому це відбулося? Давайте називати речі своїми іменами. Бо міській владі просто плювати на мешканців Рясного. Вони зробили таке собі гетто і просто забули за цих людей. Це абсолютно несправедливо. Тому що на одні райони розприділяють значно більші гроші, дають значно кращий транспорт, ставлять їх у пріоритет. А інші райони в той час мають купу проблем.

Тут уже багато говорили про те, що питання у кількості виборців (у Рясному їх проживає мало, відповідно, мерія скеровує більше грошей туди, де її потенційниих виборців більше, – ред.). Але як на мене, є ще одна проблема. Щоби вирішити питання з транспортом, насамперед потрібно почати реально працювати. Не знімати ролики про те, як нібито все гаразд. А почати працювати. Є декілька важливих етапів. По-перше, це розроблення нової транспортної схеми – потрібно створювати нові дороги, можливо, потрібно використовувати залізничне сполучення, яке закладене в Генеральному плані міста”, – зазначив політик.

“Щоби вирішити проблеми, я переконаний, треба змінити мерію і чиновників, які відповідають зараз за стан справ. Бо вірити в те, що команда, яка не спромоглася вирішити проблеми за 15 років, вирішить їх на 16-ий рік – якнайменше наївно”, – додав Любомир Мельничук.