Парад хотіли провести біля станції метро «Дніпро».

Однак, коли організатори прибули на місце вони побачили близько 1,5 тисячі козаків. Вони стояли з хоругвами та російськими триколорами. Неподалік було скупчення міліції.

За словами правоохоронців, козаки – представники організації «Православний вибір». Спочатку на місці проведення параду були і українські націоналісти, проте вони пішли. Також пішли й інші противники гей-параду дізнавшись про його скасування.
 
Як відомо, в соціальних мережах відкрили групу набору "міцних чоловіків" для розгону ходи.
 
У той же час жж-співтовариство ЛГБТ-Грані, з посиланням на голову оргкомітету Міжнародного форуму-фестивалю ЛГБТ «Київ-Прайд 2012» Тараса Карасійчука повідомляє, що гей-парад перенесли.
 
Організатори вирішили публічно не повідомляти про місце проведення заходу.
 
«Ми обов'язково запросимо всіх журналістів, урочисто доставимо до місця проведення заходу. До моменту початку ходи ми дали обітницю мовчання», – заявив він.
 
«Заходи, пов'язані з безпекою, для нас виявилися на першому місці. З цим якраз і пов'язане обмежене число учасників, засекречене місце проведення. Природно, все це буде проходити тільки після офіційного повідомлення влади, під охороною міліції» – додав Карасійчук.
 
Джерело: Українська правда