Про це в понеділок, 11 червня, на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив прес-секретар Генпрокуратури Андрій Лисенко.

Зазначається, що 2 січня 2018 року 45-річна місцева жителька зі скаргами на біль звернулася до лікарів. На наступний день завідувач гінекологічним відділенням провів хірургічну маніпуляцію. Вже 5 січня жінку виписали. Однак стан пацієнтки погіршувався. Її знову госпіталізували і двічі прооперували. Не прийшовши до тями після операції, пацієнтка 3 лютого померла.

Згідно з висновком експертів, пацієнтці встановили неточний діагноз. Також жінці призначили хірургічні маніпуляції, незважаючи на наявність протипоказань. Після цього пацієнтці призначили невідповідну антибіотикотерапію. Смерть жінки настала внаслідок сепсису й інтоксикації.

«Отже, пацієнтка померла через неналежне виконання медичними працівниками своїх обов'язків. Дії виконувача обов'язків завідувача гінекологічного відділення кваліфіковані за ч.1 ст.140 КК України. Наразі встановлюється ступінь провини інших лікарів. За результатами зібраних доказів, їхнім діям також буде надана правова оцінка», - йдеться в повідомленні.

Лікарю повідомили про підозру.

Санкція статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 2 років, або позбавленням волі на той самий строк.