Про це повідомляє Інтерфакс

«Скасовувати санкції точно було б неправильним сигналом. Ми маємо гарантувати, що санкції залишаться в силі, а, можливо, і посиляться через дії Росії», – сказав К.Волкер.

Як причину для санкцій К.Волкер назвав те, що Росія не дотримується зобов'язань щодо виконання Мінських домовленостей».

«Вона робила й інші речі, наприклад, здійснила атаку із застосуванням нервово-паралітичного газу у Великій Британії», – додав К.Волкер.

Крім того, він застеріг Італію від зняття санкцій з Росії в односторонньому порядку. «Італія не може зняти санкції з Росії без тяжких наслідків», – заявив К.Волкер.

«Це європейські заходи, а не італійські. Їх недотримання насамперед викликало б проблеми з Брюсселем», – додав він.

К.Волкер висловився за призупинення проекту газопроводу «Північний потік-2», зазначивши, що він «зміцнює залежність Європи від російського газу». Він закликав забезпечити різноманітність у закупівлі газу для Європи.

«Необхідно продовжувати розвиток і доступ до неросійських джерел постачання, тобто до американських, норвезьких, африканських та з Катару», – сказав він.

К.Волкер також висловився про удари по Сирії, заявивши, що їхня мета «не завдати шкоди Сирії чи спровокувати конфлікт із Росією, а зупинити використання хімічної зброї та закласти основи для закінчення конфлікту».

Як писав «Вголос», глава Мінфіну США Стівен Мнучін заявив, що оголосить про нові санкції проти Росії сьогодні, 16 квітня.