Радник Віктора Ющенка російський політик Борис Нємцов заявляє, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко веде Україну до економічної кризи. Про це він заявив в ефірі російської служби радіо "Свобода".

"Що стосується Ющенка й Тимошенко, то, ви знаєте, я не адвокат української влади, я радник президента Ющенка. Там маса проблем. От одне я вам можу сказати", - зауважив Нємцов. "Там дуже швидко ростуть ціни на ключові продукти, зокрема, на бензин, на цукор, на м'ясо. І там зупинилося економічне зростання", - додав він.

Нємцов назвав результати за червень катастрофічними. "Там результат - 1 відсоток росту, хоча торік був 12. І країна входить у смугу кризи". "Криза відбувається через політику, яку проводить пані Тимошенко. І, до речі, не слухаючи абсолютно президента, обраного українським народом. І підтримувати божевільну політику, що заганяє країну в кризу, я не буду", - заявив Нємцов.

Раніше Нємцов уже неодноразово критикував дії Тимошенко, що вона у свою чергу пояснювала його комерційними інтересами в Україні.