«Міський центр буде відрізнятись від приватних туристичних центрів тим, що він буде давати повністю всю інформацію про місто, готелі, туристичні фірми, які працюють в місті»,  - сказала керівник відділу туризму Управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Оксана Миськович.

Ціль проекту - покращення комунікаційної доступності Львова насамперед до об’єктів Світової культурної спадщини ЮНЕСКО шляхом встановлення туристичних навігаційних вказівників і таблиць. Якісне інформаційне забезпечення туристів та забезпечення інформаційних потреб мешканців міста.

«На створення проекту туристично-інформаційної інфраструктури у Львові надано грант Європейського союзу, проте питання коштів не основне. Йдеться про міжнародне визнання і налагодження співпраці», - додав Косів.

Партнерами проекту є державне підприємство Науково-дослідний інститут «Система» (Львів), Клуб велотуристів друзів природи «Рух» (Львів), міська рада Любліна, Фундація «Європейський центр транскордонних ініціатив» (Люблін).

Фінансує проект TACIS - програма Європейського союзу організована в 1991 році для сприяння прискоренню процесу економічних реформ у СНД. Програма надає гранти для передачі ноу-хау країнам СНД..