Як повідомляє «Урядовий портал», Кабмін підтримав ініціативу Міністерства юстиції та відсторонив Голову Державної пенітенціарної служби України Сергія Старенького від виконання обов'язків на час розслідування обставин втечі Олександра Шепелева.

Нагадаємо, 5 липня з Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги втік колишній народний депутат Олександр Шепелев, який підозрюється в організації умисного вбивства, привласненні та розтраті чужого майна та інших злочинах. Разом із затриманим зник один охоронець.

Міністерством внутрішніх справ здійснюється операція з розшуку Олександра Шепелева. Генеральна прокуратура розпочала розслідування даної втечі.

Звільнені з посад керівник СІЗО міста Києва та керівник медичної служби міста Києва. На час розслідування відсторонений від виконання обов'язків керівник пенітенціарної служби Києва.

«Усі винні в цій події посадові особи понесуть відповідальність – відповідні матеріали будуть направлені до ГПУ», – наголошено у повідомленні.

Як писав Вголос, 27 березня екс-нардепа Шепелева екстрадували з Угорщини в Україну. Наступного дня його взяли під варту.