Перевірка ЛВК відбувалася згідно з планом проведення перевірок ТУ у Львівській області, на «Червоноградській» — позапланово у зв'язку з двома смертельними випадками, що сталися у березні 2012 року. 

У ході перевірок посадовими особами теруправління виявлено низку порушень, які загрожували життю та здоров'ю людей, через що неодноразово заборонялися роботи на обох підприємствах. 

За результатами комісійних перевірок керівництву ДП «Львіввугілля» підготовлено подання про невідповідність займаним посадам через невиконання посадових обов'язків, визначених ст. № 13 Закону України «Про охорону праці» на директора та головного інженера шахти «Червоноградська».

 Як писав Вголос, 16 березня, внаслідок обвалу на шахті «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» загинув гірничомонтажник, 1973 року народження.

21 березня, у першу зміну на поверхневому промисловому майданчику шахти «Червоноградська» був смертельно травмований 39-річний гірничий робітник дільниці прохідницьких робіт.

30 березня на шахті «Межирічанська», що розташована неподалік Червонограда на Львівщині, загинула 49-річна машиністка електровоза.

 

Джерело: сайт ТУ Держгірпрому у Львівській області