Таке рішення депутати прийняли під час сесії Львівської обласної ради сьогодні, передає кореспондент «Вголосу».

Особливо обласні обранці наголошують на ремонті ділянки Червоноград – Межиріччя – Гірник – Сілець.

«На вказаній ділянці не проведено першочергових робіт із ліквідації аварійної ямковості. На сьогодні Сокаль та Червоноград не мають належного сполучення з обласним центром, це призвело до того, що реанімобілі екстреної медицини зі Львова відмовляються виїжджати на виклики жителів району. Автобуси не курсують за графіком, автобуси «Школярики» не можуть підвезти дітей до шкіл. Дорожнє покриття у вкрай незадовільному стані, водії змушені обминати вибоїни, ями, виїжджаючи на зустрічну смугу, узбіччя, пішохідні доріжки, чим створюють аварійні ситуації. Загалом дорога має настільки катастрофічний стан, що користування нею несе реальну загрозу для життя людей», – йдеться у зверненні.

Відтак, депутати вимагають від державного керівництва додатково виділити Львівській області у 2014 році з державного бюджету кошти на проведення невідкладних робіт із ремонту дороги загального користування Р-15 «Ковель – Жовква», а також доручити компетентним органам вжити невідкладних заходів щодо усунення аварійної ямковості на цій дорозі на території Сокальського району.

Нагадаємо, сьогодні начальник Служби автомобільних доріг Львівської області Юрій Лазаренко заявив, що «проїзний стан траси Р-15 Ковель-В.Волинський-Червоноград-Жовква відновлено».