Про це повідомив офіційний представник Слідчого комітету РФ Володимир Маркін, пише російське державне агентство ТАСС.

«У рамках кримінальної справи за фактом затоплення в Охотському морі риболовецького траулера «Дальний Восток», порушеної за ч. 3 ст. 263 КК РФ (порушення правил безпеки руху та експлуатації водного транспорту, що призвело з необережності смерть двох і більше осіб), затримано заступника генерального директора ТОВ «Магеллан» Олександра Кудрицького», – сказав Маркін.

Найближчим часом слідство має намір клопотати перед судом про обрання для нього запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Також оголошено в розшук генерального директорв компанії «Магеллан».

«Генерального директора ТОВ «Магеллан» Єгора Гащенка притягнуто як обвинуваченого. Враховуючи отримані відомості про перебування Гащенка на території Республіки Корея, його оголошено в розшук», – сказав представник слідчого комітету.

За словами Маркіна, для забезпечення цивільного позову й виплати потерпілим необхідних компенсацій суд наклав арешт на рахунки та майно компанії-судновласника.

Як писав «Вголос», в Охотському морі біля берегів Камчатки в ніч на четвер, 2 квітня, затонув автономний морозильний траулер «Дальний Восток».

На борту траулера перебували 4 українці.