Близький соратник адвоката Дональда Трампа Лев Парнас заявляє, що президент США скасував візит до Польщі у вересні 2019 року через Володимира Зеленського.

Про це Парнас сказав в інтерв'ю MSNBC.

Він зазначив, що Трамп використав ураган у США, як привід скасувати візит до Польщі, однак насправді зробив це, аби натиснути на Зеленського.

Соратник Джуліані додав, що Трамп повинен був особисто зустрітися із Зеленським у Польщі, але він використав ураган як виправдання. Насправді, за словами Парнаса, президент США злився, бо Зеленський все ще не зробив спроби і не доклав зусиль, щоб зробити оголошення про розслідування щодо Байдена.

Нагадаємо, що Трамп мав приїхати до Польщі в рамках заходів до 80-ї річниці Другої світової війни і 1 вересня у нього була запланована зустріч з президентом України Володимиром Зеленським. Однак Трамп скасував поїздку через ураган у Флориді.

Нагадаємо, що Трамп в травні поставив Зеленському ультиматум про те, що жоден високопоставлений американський чиновник не буде присутній на його інавгурації і вся американська допомога буде припинена, якщо не буде оголошено про розслідування справи Джо Байдена.