На сесію міськради, яка відбудеться 3 грудня 2009 року, знову виноситься питання про надання в оренду „Міжнародному благодійному фонду „Український світанок” нежитлових приміщень по вулиці Личаківській, 131 – це приміщення кінотеатру імені Миколайчука. Це вже втретє мер А.Садовий та його команда намагаються добитися голосування по цьому питанню, оскільки попередні два рази воно не отримало підтримки серед депутатів. При чому якщо у попередніх проектах ухвал йшлося про оренду на два роки, то у цій йдеться про оренду терміном на 25 років і за ціною 1 гривня на рік без ПДВ.

Громадська організація „Рідне місто” звертається до депутатів, як міської ради Львова, так і Верховної ради України, з проханням створити комісію та провести розслідування такого „розбазарювання майна”. Адже середня ціна оренди нежитлових приміщень у Львові складає 200 гривень за метр квадратний. Натомість кінотеатр, площа якого більше 800 метрів квадратних, віддають за 100 копійок.

Тим більше, що наприкінці листопада  комісія культури, дозвілля, туризму та промоцій ЛМР доручила управлінню економічної політики ЛМР розробити положення про проведення інвестиційного конкурсу на оренду кінотеатру імені Миколайчука. Та мер А.Садовий вчергове знехтував як фінансовими інтересами міста, так і рішенням комісії культури і знову виставляє питання оренди кінотеатру імені Миколайчука  на розгляд депутатів.

„Передача кінотеатру імені Миколайчука в оренду за 1 гривню є черговою тіньовою схемою А.Садового. “Наш” мер постійно скаржиться, що Львову не вистачає грошей на ремонти доріг, виплати зарплат викладачам, оплату за енергоносії бюджетних установ, будівництво стадіону, але при цьому він дозволяє собі віддати в оренду величезне приміщення за сміховинну ціну. Це не що інше як чергова корупційна афера від мера та його оточення, які наприкінці своєї каденції намагаються побільше покласти у власні кишені, – зауважує представник ГО „Рідне місто” Софія Байса. – Щодо „Міжнародного благодійного фонду „Український світанок”, яким керує співачка Руслана Лижичко, то, не думаю, що домовленості з мером коштували їм дешевше, ніж коштувала б чесна орендна плата. Сподіваюсь міські депутати нарешті звернуть увагу на порушення закону, які дозволяє собі Садовий і, якщо вони звісно не „в долі” -  не допустять втрати містом комунального майна, яке може приносити прибуток місту кожного року більше, ніж 500 тисяч гривень”.