Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про черговий російський фейк про візит комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович до окупованого Криму.

Про це повідомляє Клімкін на своїй сторінці у Facebook.

«Черговий російський «развод» про візит комісара РЄ з прав людини Дуні Міятович до окупованого Криму. Такий візит має погоджуватись з нами і відбуватися за українським законодавством. А потьомкінські села Росія показувати вміє, це ми добре знаємо. Але, як кажуть, нема дурних», – зазначив Клімкін.

Міністр додав, що у разі, якщо візит Міятович буде погоджено, то «для повного, а головне, правильного враження від ізольованого та утаємниченого Росією Криму, комісар РЄ має обов’язково відчути «незабутню» атмосферу закритості півострову несвободи і побачити на власні очі переслідування та арешти».

«Усі ці роки після окупації ми невтомно повторюємо: потрібно забезпечити постійну присутність у Криму міжнародних організацій, зокрема гуманітарних. На ситуацію не вплинеш якимось окремим ситуативним візитом, необхідно започаткувати реальну постійну міжнародну присутність на окупованому півострові. Сподіваюсь, що Раді Європи все ж удасться не розгубити довіру до себе», – зауважив Клімкін.

Нагадаємо, що віцепрем’єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає реалістичним розпочати перемовини про вступ до Європейського Союзу після завершення виконання Угоди про асоціацію України з ЄС.