Чернівецька Державтоінспекція та обласна спілка автомобілістів звернулися до керівництва держави з вимогою посилити адміністративну відповідальність за порушення Правил дорожнього руху. Про це повідомив сьогодні заступник начальника ВДАІ Вадим Сушинський.

Працівники обласної автоінспекції мотивують своє рішення тим, що лише встановивши більш суворі покарання за порушення правил дорожнього руху, можна підняти транспортну дисципліну, зменшити кількість аварій, загиблих і травмованих на дорогах, а також „отримати дієві інструменти впливу на порушників”.

Як зазначив Вадим Сушинський, з початку року на дорогах області зареєстровано шістдесят одну тисячу порушень правил дорожнього руху. Сталося 215 ДТП, загинуло 36 людей, травмовано 221 осіб.

А за словами голови Спілки автомобілістів Чернівецької області Євгена Романова, жорсткішими мають бути штрафи для посадових осіб, представників підприємств і організацій, особливо тих, хто займається перевезенням пасажирів і відповідає за їх безпеку. Слід запровадити обов’язкове позбавлення прав водіїв, які перебувають за кермом у нетверезому стані.