Фракції "Наша Україна" в Чернівецькій міській раді оприлюднила заяву відносно притягнення до кримінальної відповідальності депутата міської ради, колишнього заступника начальника УМВС в Чернівецькій області полковника Харабари М.Д.
Як стверджується у зверненні, приводом для заяви стало те, що останнім часом в окремих ЗМІ та заявах лідерів СДПУ (о) розповсюджується тенденційна версія щодо позиції фракції "Наша Україна" до затримання екс-заступника начальника УМВС.

Ще раніше фракція підписала ініційоване трудовими колективами ТОВ "Машзавод" та МКП "Калинівський ринок" звернення до керівництва силових структур держави з вимогою вжити відповідних заходів щодо притягнення М.Харабари до відповідальності за перешкоджання здійсненню виборчого права. Звернення також підписали лідери ряду політичних партій, громадських організацій, керівники трудових колективів області, воно було опубліковано в ЗМІ. При цьому автори звернення прямо пов’язували повернення М.Д.Харабари в область зі спалахом „небачених досі цинічних резонансних злочинів та його намаганням зайняти посаду начальника УМВС краю”. „Відповідні органи з увагою поставились до думки громадськості області, дали належну правову оцінку діям полковника Харабари, про які попереджала фракція,” – йдеться в офіційній заяві. У результаті Микола Харабара був відправлений у відставку і проти нього порушено кримінальну справу за ознаками ст.ст. 157 та 364, - перешкоджання здійсненню виборчого права та зловживання владою або службовим становищем.

„Натомість, дивує небачена досі активністю фракції СДПУ(о) в міській раді,” - йдеться в заяві. Депутати фракції організували на захист Харабари збір підписів та поспішно ініціювали проведення позачергової сесії міської ради.
„Ті, кому було доручено виконати це замовлення та втягнути міську раду в кримінальні "розборки", шукають винних у таборі своїх політичних опонентів, навішуючи їм відповідні ярлики. Однак марно шукати того, чого в цій справі немає. Зусилля ради мають бути зосереджені не на "відмазуванні своїх", а на конструктивній роботі на благо міста,” – йдеться у заяві.