„Затримання Миколи Харабари - один з проявів тих політичних репресій, які всі ми з вами спостерігаємо сьогодні, - заявив керівник Чернівецького обкому СДПУ(о), депутат міськради Василь Забродський. - Крім того, думаю, Микола Харабара надто багато знав про темні справи тих, хто сьогодні претендує на посаду Чернівецького міського голови”. Звернення групи депутатів Чернівецької міської ради, які поїхали вчора на засідання Апеляційного суду Івано-Франківської області із вимогою змінити міру запобіжного заходу та випустити М.Харабару на поруки до рішення суду, не було враховане судом.

„Після цього суду я переконався, що справа носить замовний характер і те, що фракція Наша Україна у повному складі бойкотувала сесію, доводить, що справа має політичний підтекст”, - заявив В.Забродський.
Вчора група депутатів зробила спробу зібрати позачергову сесію, на якій планувалося обговорити ситуацію щодо арешту депутата міськради Миколи Харабари. Більшість депутатів на сесію не з’явилися.

Колишнього заступника начальника УМВС Буковини, депутата Чернівецької міськради, полковника міліції Миколу Харабару минулого тижня затримано в Івано-Франківську за справою перешкоджання здісненню виборчого права та зловживання службовим становищем.