На Львівській залізниці найближчим часом відбудуться суттєві зміни кадрів. Про це повідомив міністр транспорту і зв'язку Євген Червоненко на представленні нового начальника Львівської залізниці сьогодні.

"Львівську залізницю чекають великі кадрові зміни", - сказав він. Основним критерієм відбору людей в нову команду ЛЗ, за словами міністра, буде їхній професіоналізм, зокрема вміння створювати конкурентноспроможне підприємство. "Стара" команда, на думку Євгена Червоненка, засвідчила свою неспроможність організувати прибуткову роботу Львівської залізниці, через що підприємство стало дотаційним в структурі Укрзалізниці.

Міняти кадри на Львівській залізниці треба ще й з того огляду, що на ній занадто розвинувся "тіньовий" бізнес, додав він. "Відкати на Львівській залізниці самі найбільші в Україні. Я не хочу цього чути", - підкреслив міністр. Він також попередив нового начальника ЛЗ Ярослава Федака, що будь-які рішення про спонсорську допомогу з боку місцевої залізниці йому дозволено приймати, тільки узгодивши їх попередньо з Укрзалізницею.

За словами генерального директора Укрзалізниці Зенка Афтаназіва, процес заміни кадрів на Львівській залізниці займе не більше місяця.

Прес-тайм