Міністр транспорту і зв'язку Євгеній Червоненко в інтерв'ю зажадав від журналістів не втручатися в його резонансні вчинки на благо держави. Наприклад, такі, як поїздка в Монте-Карло в супроводі сонму родичів.

„Я поїхав у Монте-Карло, оскільки автогонщик у душі, - пояснив Червоненко. - Віктор Андрійович, наприклад, на пасіку їздить чи картини малює. А хтось у церкву ходить. Залишіть, нарешті, цю совкову звичку підглядати в шпаринку! Добре, що я з дружиною і братом був у Монте-Карло. Принаймні, алібі є. Офіційно попросив дозволу на поїздку в прем'єр-міністра. Там саме було кілька людей з Єврейського всесвітнього конгресу, що можуть вплинути на інвестиційну політику України. Так чому ми повинні відмовлятися від такої можливості?

Зв'язки формуються і на неофіційному рівні - це усі знають. За те, що я знайшов у Монте-Карло 50 тисяч тонн бензину, що передав Україні, а не перепродав, мене тепер дорікають?! Це гидко і нагадує часи, коли мене шантажували бандити у Львові. Знаєте, те, що відбулося в країні з м'ясом, з цінами на бензин, набагато більше нашкодило іміджу України, чим поїздка Червоненка з дружиною в Монте-Карло. До речі, я їй тепер увесь час говорю: «Марго, якщо ти мене кинеш, мені буде важко жити на зарплату міністра». А вся справа в тім, що я копнув занадто глибоко, і відразу пішла реакція...”

Версії