У Криму буде побудована траса для проведення гонок "Формули-1", повідомив у неділю журналістам міністр транспорту і зв'язку України Євгеній Червоненко, передає gazeta.ru.

Він відзначив, що інженери "Формули-1" розглянули декілька міст, але, на жаль для киян, вибрали трасу в Криму. За його словами, зараз ведуться переговори з приводу проекту будівництва, пакета фінансування і графіків будівництва.

Червоненко відзначив, що "Формула-1" в Україні не буде брати з українського бюджету жодної копійки". За переконанням Червоненка, будівництво траси "Формули-1" буде популяризовано і принесе інвестиції. "Кожна "Формула-1" - це сотні мільйонів прямих податків або інвестицій", - сказав Червоненко.

Він також повідомив, що з 16 по 18 вересня в Ялті відбудеться перший в історії України етап чемпіонату Європи по ралі. За словами Червоненка, цей захід також не буде мати потребу в державних коштах, а залучить 200-300 тисяч туристів додатково. Червоненко також повідомив, що якщо йому дозволить президент, він буде брати участь у цьому ралі з "відомим гонщиком - членом Європарламенту".

І-Репортер