Міністерство транспорту та зв’язку, Міністерство юстиції та ДСК „Чорноморське морське пароплавство” повернули з Німеччини близько 1 мільйона євро, вивезених раніше колишнім керівником ДСК „Чорноморське морське пароплавство” Павлом Кудюкіним, повідомили прес-служба Мінтрансзв’язку.

„Діючи на підставі доручень та в інтересах ДСК „ЧМП” (Міністерство транспорту та зв’язку України) та держави Україна (в особі Міністерства юстиції України), нашою адвокатською фірмою завершена робота по розблокуванню в суді м.Франкфурт-на-Майні депозиту цінних паперів та грошових коштів, що знаходилися на рахунку П.Кудюкіна в ФРН з 1995 року та підлягали поверненню в Україну за вироком Миколаївського обласного суду та ухвалою Верховного Суду України, проте були заарештовані кредиторами ЧМП з 2003 року”, - йдеться у повідомленні адвокатської контори Harald Giebner & Colleagues, найнятої пароплавством для вирішення цього питання.

Всього повернуто 926120 євро, з яких 233415 євро стягнуто на користь ЧМП та 692705 євро конфісковано в дохід держави. Всі ці кошти вже перераховані на відповідні рахунки в Україні.
Крім того, згідно з повідомленням, адвокатам вдалося зняти загрозу подальших арештів та відчуження майна ЧМП - від кредиторів отримані оригінали рішень Бременського суду, датовані 1998 роком, щодо стягнення з ЧМП 3 млн. євро.

ProUa