Губернатор Запорізької області Євген Червоненко заперечує заяви лідера партії "Батьківщини" Юлії Тимошенко про те, що він перешкоджав її приїзду в Запоріжжя.

"Дітей я не їм. У Юлії Володимирівни гіпертрофована уява. Я до неї прекрасно ставлюся як до харизматичного політика, але політичний образ відірвав її від тлінної реальності", - сказав він у коментарі "Українській правді".

На звинувачення Тимошенко в залученні адмінресурсу Червоненко відповів, що "адмінресурсу в Запорізькій області не буде".

"Я не допущу в довіреній мені області використовувати людей як інструмент. Я захищаю одну партію – партію запорожців, все інше – суєта суєт на три місяці", - сказав він.

На звинувачення Тимошенко в тому, що Червоненко нібито скликав "антитимошенківську раду", губернатор відповів, що "збирати генералів і лідерів регіонів, за всієї поваги до Тимошенко, – багато честі".

Кращим коментарем заяв Тимошенко, за словами Червоненка, служить те, що вона "годину виступала на телеканалі ТВ5", відношення до якого має його друг дитинства Едуард Шифрін.

"Що стосується моєї близькості до тіла президента, то не треба заздрити. Я не заздрю тим, хто близький до тіла Юлії Тимошенко. До речі, я відправив їй величезний букет червоних троянд, саме таких, як вона любить", - сказав він.

"Я ставлюся до неї з великим пієтетом, у першу чергу, як до жінки, тому і послав квіти", - додав Червоненко.

Губернатор також розповів, що в п'ятницю в нього відбулося перше засідання колегії громадських сил і партій, в результаті якого було підписано Меморандум про розуміння і недопущення сутичок.

"Першим його підтримав голова СДПУ(о), я цим пишаюся", - відзначив Червоненко.

"Ми прийшли до висновку: правила для всіх в області будуть однаковими. Щоб не дестабілізувати ситуацію ми прийняли рішення, що всі мітинги і збори проводити в клубах, а не в адмінприміщеннях. Безумовно, це не указ для Юлії Володимирівни Тимошенко", - сказав він.

Крім того, Червоненко висловив жаль з приводу того, що Тимошенко не поговорила з ним особисто.

"Дуже шкодую, що вона (Тимошенко) мені не подзвонила, у мене її телефону немає. Але я буду сидіти до чотирьох ранку на роботі, як завжди, і чекатиму на її дзвінок", - сказав Червоненко.

Українська правда