У неділю, 8 грудня, у Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі пройшли акції протесту “Червоні лінії для Зеленського”.

Про це повідомляє “РБК-Україна”.

Близько тисячі львів’ян взяли участь у народному віче у переддень “нормандського саміту”. Головний заклик до президента України Володимира Зеленського від учасників акції був таким: “не здати Україну Росії”. Акція розпочалася з хвилини мовчання за загиблими в Одесі.

У Харкові понад 200 містян зібралися на народне віче, щоб застерегти Зеленського від перетину “червоних ліній” під час переговорів в “нормандському форматі”. Учасники акції тримали прапори України і прапори Української повстанської армії.

У Дніпрі на акцію зібралися близько 300 осіб з національною символікою. За словами учасників, їх мета – нагадати владі про “червоні лінії” – вимоги українського народу, які ніхто не має права проігнорувати. Люди заявили, що зібралися самі, скоординувавши свої дії в соціальних мережах.

Також Одеса приєдналася до всеукраїнського віче “Червоні лінії для Зеленського”. До пам’ятника Дюку прийшли понад 100 осіб. Мітингувальники зажадали від президента Володимира Зеленського не перетинати червоні лінії: “А це значить, не йти на компроміси по Криму, зберігати європейський і євроатлантичний курс, відмовитися від ідей федералізації і проводити вибори на Донбасі тільки після деокупації і виведення російських військ”.

Нагадаємо, що у Києві на Майдані Незалежності розпочалось всеукраїнське віче “Червоні лінії для Зеленського”.