“Політичним шантажем” та спробою тиску на нього назвав інформацію про порушення кримінальної справи проти його колишнього заступника Дмитра Крючкова голова Рівненської ОДА Василь Червоній. Заяву голови РОДА з приводу порушення кримінальної справи проти Дмитра Крючкова оприлюднила прес-служба ОДА.

У заяві зокрема йдеться: “На мій погляд у справі проти Дмитра Крючкова чітко проглядається особиста зацікавленість міністра внутрішніх справ Юрія Луценка”. Справа в тому, що в числі “України молодої” від 2 липня цього року Василь Червоній розкритикував міністра Луценка та очолюваного ним міністерства.

“Вочевидь, постанова про порушення кримінальної справи – це болісна реакція керівництва МВС на справедливу критику. Оскільки ні Луценко, ні його люди не можуть жодним чином вплинути особисто на мене , вони намагаються діяти через моє оточення”, - йдеться у заяві голови РОДА.

Однак Василь Червоній вказує на те, що на момент оприлюднення інформації про порушення кримінальної справи, Дмитро Крючков уже написав відповідну заяву та був звільнений з посади заступника голови РОДА.

“Тому я вважаю дії працівників МВС політичним шантажем і спробою тиску на мене за послідовні і рішучі дії нової української влади у Рівненській області у забезпеченні законності і правопорядку, додержання прав і свобод наших громадян, заміну старих корумпованих кадрів, у тому числі й в УМВС”, - наголошує у своїй заяві голова РОДА.

Обласна державна адміністрація вже направила листа на ім’я Міністра внутрішніх справ із вимогою спростувати неправдиву інформацію та публічно вибачитися за її незаконне оприлюднення. Інакше це питання вирішуватиметься в судовому порядку.

Голова РОДА Василь Червоній також повідомив, що звернувся до Генеральної прокуратури України з проханням “ретельно розслідувати цю “справу”, оскільки МВС вже проявило неприховану упередженість і надмірне бажання зробити чергову “смажену” сенсацію, яка невдовзі лусне, як мильна бульбашка.